O nas

Bezpieczny transport

Odpowiedzialny i bezpieczny transport mienia do nowego miejsca.


Szybkość i skuteczność

W naszej firmie szybkość idzie w parze ze skutecznością, zapewniając Ci nie tylko efektywne, ale także błyskawiczne rozwiązania.

Doświadczenie i profesjonalizm

Długoletnie doświadczenie w branży przeprowadzek i montażu mebli.

Przeprowadzki Strzelno

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach przeprowadzkowych, transportowych oraz montażu mebli, działającą z pasją i profesjonalizmem. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi, w których priorytetem jest zadowolenie klienta. Dzięki indywidualnemu podejściu i solidności w każdym detalu zapewniamy łatwą i bezproblemową przeprowadzkę. Nasza ekipa składa się z doświadczonych specjalistów, gotowych sprostać każdym wyzwaniom. Zaufaj nam i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Z nami Twoja przeprowadzka w Strzelnie stanie się łatwa i bezproblemowa!

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi transportowe, przeprowadzki mieszkań, biur, a także skręcanie mebli z popularnych sklepów. Jesteśmy specjalistami w montażu TV na ścianie, podłączaniu sprzętu RTV i AGD oraz likwidacji mieszkań. Wywóz starych mebli, opróżnianie strychów, piwnic, komórek, mieszkań to również nasza specjalność. Dla wygody klientów oferujemy darmowy odbiór zużytego sprzętu RTV i AGD oraz wywóz złomu. Zadbaj o bezpieczeństwo swojej przeprowadzki i zaufaj profesjonalistom. Skontaktuj się z nami już teraz i skorzystaj z naszej szerokiej gamy usług!

Nasz sprawdzony proces realizacji

Wierzymy, że skuteczna realizacja każdego zlecenia to klucz do zadowolenia naszych Klientów. Poniżej przedstawiamy etapy, które zapewniają, że Twoje oczekiwania nie tylko są spełniane, ale również przekraczane.

Konsultacja i planowanie

Na początku współpracy skupiamy się na zrozumieniu Twoich potrzeb i oczekiwań. Przeprowadzamy dokładną konsultację, analizując specyfikę zlecenia. Wspólnie ustalamy harmonogram, szczegóły oraz preferencje, by dostosować naszą ofertę do Twoich indywidualnych wymagań.

Realizacja zlecenia

Kiedy plan jest już ustalony, przechodzimy do etapu realizacji. Nasza doświadczona ekipa aktywnie przystępuje do działań zgodnie z przyjętym planem. Dbamy o profesjonalne i skuteczne wykonanie każdego zadania, z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Bieżąco informujemy o postępach, abyś mógł być na bieżąco z procesem.

Odbiór i satysfakcja

Po zakończeniu prac, przystępujemy do odbioru. Zapewniamy dokładność i kompleksowość wykonanych usług, sprawdzając każdy detal. Twój feedback jest dla nas niezwykle ważny, ponieważ zależy nam na pełnej satysfakcji. Jesteśmy gotowi do wprowadzenia ewentualnych poprawek i dostosowań, abyś był w pełni usatysfakcjonowany z efektów naszej pracy.
Załatwmy to razem!

Potrzebujesz profesjonalnych usług związanych z przeprowadzkami w Strzelnie, montażem mebli czy wywozem złomu? Skontaktuj się z nami, a zapewnimy szybkie i sprawnie rozwiązanie każdej kwestii związanej z naszą branżą. Zaufaj ekspertom – zaufaj nam!

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy ułatwić Ci życie!

Nasz zespół jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, udzielić informacji na temat usług, a także dostosować naszą ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb. Zaufaj nam, aby sprawić, że Twoje przeprowadzki, montaże i inne usługi będą przebiegały bezproblemowo. Jesteśmy dostępni, aby Ci pomóc – napisz do nas już teraz!

Małgorzata Świątkowska
Małgorzata Świątkowska
2024-03-06
Profesjonalna ekipa . Bardzo sprawnie przeprowadzona przeprowadzka. Wszystko odpowiednio zabezpieczone. Serdecznie Polecam 🙂
S.m4 CLAN
S.m4 CLAN
2024-02-21
Super firma, naprawdę chłopacy ogarnięci, bardzo szybko i skutecznie noszą meble, bardzo zadowolony jestem
Krzysztof Dymowski
Krzysztof Dymowski
2024-02-21
Przeprowadzka wykonana z pełnym profesjonalizmem. Nie posiadam żadnych uwag względem tego. Polecam z czystym sumieniem!!
Agnieszka Czerwińska
Agnieszka Czerwińska
2023-02-19
Polecam firmę. Punktualnie,sprawnie i szybko.
LooZeeK
LooZeeK
2022-03-20
Mieliśmy okazję korzystać z usług pana Piotra. Punktualny przyjazd pod wskazany adres. Meble profesjonalnie zabezpieczone przed uszkodzeniem, uważnie wyniesione z mieszkania i zniesione po schodach, w samochodzie każdy mebel zabezpieczony przed obiciem oraz przewróceniem i bezpiecznie wniesione do nowego mieszkania. Polecam firmę z czystym sumieniem i jak kiedyś będę potrzebował to skorzystam ponownie.
Ola Tylinska
Ola Tylinska
2021-10-10
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonej usługi i gorąco polecamy!
Scroll to Top